Yhteystiedot

Porin JHL ry 027

Eteläpuisto 12
28100 PORI

Toimiston aukioloajat

ma: klo 9 - 12 ja 12:30 - 16:30

ti - pe: klo 8.30 - 12 ja 12:30 - 15:00

Toimistotyöntekijä

Mannila Riitta

p. 044 711 1321

jhltoimisto.pori@gmail.com

Työttömyyskassa-asioissa soita

010 190 300

Jäsenasioissa soita

010 7703 430

Toimihenkilöt ja hallitus:

Yhdistyksen hallituksen tehtävänä on järjestää yhdistyksen kokoukset sekä huolehtia, että sääntöjä ja kokousten päätöksiä noudatetaan. Hallitus kokoontuu noin kerran kuukaudessa.

 

Porin JHL ry Hallitus 2020-2021

 

puheenjohtaja:

Nordström Eeva

044 700 6150

eeva.nordstrom@pori.fi

 

varapuheenjohtaja:

Haavisto Sirpa

044 701 0203

sirpa.haavisto@porinperusturva.fi

 

sihteeri:

Granroth Anne

044 701 1235

anne.granroth@pori.fi

 

Lundén Martti

044 701 6062

martti.lunden@pori.fi

 

Mäkisalo Jari

040 701 9032

jari.makisalo@pori.fi

 

Uusitalo Elina

uusitalo.elina@gmail.com

 

Ari-Pekka Hietanen

ari-pekka.hietanen@pori.fi

 

taloudenhoitaja:

Pyyranta Pia

p.pyyranta@hotmail.fi

 

Kallio Marjo

marjoka@hotmail.fi

 

Jokinen Arto

044 701 9167

arto.jokinen@pori.fi

 

Nieminen Satu

satu.m.nieminen@pori.fi

 

Salsoila Timo

timo.salsoila@edupori.fi

 

Hohkala Kimmo

044 701 1910

kimmo.hohkala@pori.fi

 

Varajäsenet:

 

Taimi Marja

044 701 7005

marja.taimi@pori.fi

Ketola Tanja

ketolatanja@gmail.com

Jönkkäri Kati

044 701 1168

kati.jonkkari@edupori.fi

Salminen Erja-Liisa

044 701 1409

erja-liisa.salminen@pori.fi

 

 

 

 

Ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella, jos asiasi ei ole kiireinen.

Edunvalvonta-asioissa ole yhteydessä ensin omaan luottamusmieheen ja /tai pääluottamusmieheen.

Työsuojelukysymyksissä ota yhteyttä omaan työsuojeluvaltuutettuun.

Jäsen- ja työttömyysturva-asioissa ota yhteyttä jäsenasiainhoitajaan tai aluetoimistoon.